بایگانی نوشته‌ها


بيماريهاي قابل درمان با زالو

بيماريهاي قابل درمان با زالو

بیماریهای قابل درمان با زالو درمانی بطور خلاصه جهت اطلاع بازدید کنندگان سایت ارائه میشود.و البته باید بطور کلی عرض کنم :هر جای بدن التهاب و نارسایی در گردش خون و یا درد وجود داشته باشد با زالو قابل درمان است.

ماساژ

ماساژ

ماساژ بدن شکل عالی از ورزش غیرفعال است. کلمه ماساژ از واژه یونانی «Massier» گرفته شده که به معنی مشت و مال دادن است.ماساژ اگر به شکل صحیحی بر روی بدن برهنه انسان انجام شود می‌تواند بسیار تحریک کننده و نیرو بخش باشد.

هومیوپاتی

هومیوپاتی

 هومیوپاتی یکی از روشهای درمانی است که در حیطه طب مکمل قرار دارد.امروزه در دنیا بسیار گسترش یافته است.رویکرد تشخیصی و درمانی پزشک بر مبنای پیدا کردن اختلالی است که در سیستم روانی عصبی غددی ایمنی یا PNEI ( سیتم مرکزی متعادل کننده بدن ) به وجود و موجب بروز علایم در ارگانهای مختلف بدن شده است.

داروشناسی هومیوپاتی

داروشناسی هومیوپاتی

در سال 1805 همزمان با تولد علم هومیوپاتی توسط دکتر هانمان داروشناسی هومیوپاتی و داروسازی آن شکل گرفت. که برگرفته از روشهای قدیم داروسازی یونان و مکاتب کیمیاگری بوده است. داروسازی در هومیوپاتی هنر و علمی است. که میتوان در جمع آوری از منابع مختلف طبیعت باتوجه به اصول و قوانین این علم بدست آورد.

هومیوپاتی و درمان بیماری‌ها

هومیوپاتی و درمان بیماری‌ها

هومیوپاتی درمان بیماری‌ها به عنوان طب سنتی آلمان شناخته و به عنوان رشته مکمل درمانی استفاده می‌شود.در اکثر کشورهای اروپایی و امریکا و آسیا مخصوصا هندوستان از هومیوپاتی در درمان بیماریها استفاده میشود.

درمان سنگ کلیه

درمان سنگ کلیه

بیماری سنگ کلیه یکی از دردناک‌ترین اختلالات دستگاه ادراری است که شیوع بسیاری نیز دارد. هر سال، بیش از یک میلیون مورد ابتلا به سنگ کلیه تشخیص داده می‌شود و ۱۰ درصد مردم در برهه‌ای از زندگی خود به سنگ کلیه دچار شده‌اند. خوشبختانه، اکثر سنگ‌های کلیه، بدون هیچ گونه دخالتی، از بدن دفع می‌شوند.

دکتر یدالله احراری با بیش از ۳۰ سال تجربه پزشکی ارائه دهنده نوین ترین و موثر ترین روشهای طب سنتی در مشهد و ایران
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...