بایگانی نوشته‌ها


کندر

کندر

کندر در طب سنتی کندر  ماده گیاهی سرشار از خواص پزشکی است که طعم بسیار تلخی دارند و مادران در  دوران بارداریبرای افزایش هوش جنین از آن استفاده می کنند. در ادامه این  بخش از تغذیه نمناک شما را با خواص کندر و فواید مصرف آن آشنا می کنیم .

گریپ فروت

گریپ فروت

یکی از مفیدترین میوه های پاییزی گریپ فروت است که اثراتی منحصربفرد بر سلامت بدن می گذارد. هزار و یک خاصیت برای گریپ فروتگریپ  فروت، میوه ای است شبیه پرتقال، ولی درشت تر از آن و درون آن به رنگ های  سفید ، صورتی و قرمز پرورش می یابد و گاه به اندازه یک طالبی بزرگ رشد می  کند.

هومیوپاتی چه بیماری‌هایی را درمان می کند؟

هومیوپاتی چه بیماری‌هایی را درمان می کند؟

هومیوپاتی به عنوان طب سنتی آلمان شناخته و به عنوان رشته مکمل درمانی استفاده می‌شود.د شدهومیوپاتی مانند واکسیناسیون رفتار می‌کند و مقاومت بدن در برابر همه بیماری‌ها را افزایش می‌دهد..

گیاهان اشتها آور

گیاهان اشتها آور

مهمترین گیاهان اشتها آور معطر و بادشکن  یکی  از مهمترین کاربردهای طب سنتی ایران، استفاده از گیاهان به عنوان دارو  است. می توان گفت تقریبا برای تمام بیماری ها و امراضی که در قدیم مرسوم  بوده اند، گیاهانی در این طب معرفی شده است

خواص عناب

خواص عناب

عناب میوه ای ترش و شیرین و شبیه خرما است که به نام های خرما قرمز، خرما کره ای، چینی و هندی نیز مشهور شده است.گیاه  عناب بوته ای با گل های زرد مایل به سبز است. میوه عناب کال بیضی شکل و  سبز و عناب رسیده به رنگ قهوه ای مایل به قرمز با پوست چروک همانند خرما می  باشد.

ختنه

ختنه

ختنه عملی است که در آن پوست اضافه سر آلت تناسلی برداشته می شود که امروزه از آن به عنوان یک جراحی علمی یاد می شود.
آیا می دانید بهترین زمان و روش ختنه نوزادان پسر چیست؟

دکتر یدالله احراری با بیش از ۳۰ سال تجربه پزشکی ارائه دهنده نوین ترین و موثر ترین روشهای طب سنتی در مشهد و ایران
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...