10 دلیل برای استفاده از هومیوپاتی

1- عمل طبیعی:هومیوپاتی سیستم دفاعی بدن را برای استقرار سلامت و مقاومت در برابر عفونتها و ابتلا به بیماریهای دیگر تحریک میکند.اگر چه آرام است ولی با قدرت و طولانی میباشد.

2– سلامت:هومیوپاتی عموما باعث بهبود سلامتی میشود ،نه فقط کاهش علائم موضعی بلکه کل مشکلات فرد رابا عمل روی سطح روانی و احساسی و همینطور سطح فیزیکی فرد رادرمان میکند،و باعث تعادل سلامت کلی میشود و همچنین افزایش احساس بهبودی و کیفیت زندگی میشود.

3-طب موثر:وقتی به درستی استفاده شود هومیوپاتی میتواند یک سیستم درمانی فوق العاده باشد که باعث بهبود طولانی مدت از بسیاری بیماریهای حاد و مزمن میشود.

4- بدون عوارض آسیب رسان:هومیوپاتی یک روش ملایم و غیر تهاجمی میباشد که اگر از کودکی شروع شود باعث حذف بسیاری از جراحیها میشود،بدون عوارض سمی و بدون وابستگی و یا عوارض ترک میباشد.
5- اقتصادی:داروهای هومیوپاتی در مقایسه با داروهای آلوپاتی(طب رایج)و میزان داروی مصرفی و همچنین به علت حذف هزینه های جراحی و تجهیزات جانبی و غیر ضروری
برای درمان هر بیماری بسیار ارزانتر هستند

6-اثر سریع در موارد اورژانس:داروهای هومیوپاتی را میتوان در خانه و یا در جاده برای بهبودی سریع مشکلات جزئی مانند دردها ،سوختگی، کشیدگیها و گزش حشرات و تحریکات معده استفاده کرد.

7- روی حیوانات آزمایش نشده است:داروهای هومیوپاتی فقط روی انسان سالم جهت کسب میزان و وسعت عمل هر دارو آزمایش میشود.
8- دوست محیط زیست:داروهای هومیوپاتی هیچ ضرری روی محیط زیست ندارد ،چون از خود طبیعت گرفته میشود.در تهیه آن هیچ گونه اتلاف انرژی و اتلاف منابع طبیعی ندارد و باعث آلودگی محیط و مخازن آب نمیشود.
در واقع هومیوپاتی سالمترین روش طبی می باشد.

10- هومیوپاتی طب آینده:هومیوپاتی دومین طب مورد استفاده در جهان میباشد.قابل دسترس در اکثر کشورهای جهان است و به مرور به عنوان جانشینی برای طب رایج عمومیت پیدا میکند.